Товари

25.02.2021

Даний розділ описує можливості платформи по створенню і редагуванню товарів, а так само ознакомлівает зі списком категорій і характеристик.

Категорії

Система категорій дозволяє організувати каталог у вигляді дерева з безліччю гілок, щоб покупцям легше було знайти потрібний товар. У кожного товару в каталозі повинна бути хоча б одна категорія.

Товари

Керуйте каталогом товарів на сторінці Товари → Товари . Тут знаходиться список всіх товарів вашого інтернет-магазину. Щоб відфільтрувати товари за якими-небудь критеріями, скористайтеся панеллю пошуку. На списку відображається найважливіша інформація про кожен товар: Зображення  — іконка на основі головного зображення...

Характеристики

Характеристики - це додаткові невіддільні властивості товару. За допомогою характеристик ви можете додати інформацію, яка пов'язана зі специфікою ваших товарів. Наприклад, якщо ви продаєте паперові книги, ви можете створити поле для введення ISBN; якщо ви продаєте музику, ви можете створити поле для вказівки формату файлу. На сторінці Товари →...

Фільтри

Фільтри відображаються на вітрині і дозволяють покупцям швидко знаходити товари з певними властивостями (діапазоном цін, виробником, і т.п.). Фільтрувати товари можна як за стандартними властивостями, так і за додатковими властивостями (характеристиками), які створюються на сторінці Товари → Характеристики.

Опції

Документація доповнюється ...