Оплата і повернення коштів

Оплата заказу

Оплата кредитною карткою - ви можете оплатити замовлення карткою Visa або Master Card відразу після оформлення замовлення через сайт.

Безготівковий розрахунок (за рахунком-фактурою) - такий розрахунок найбільше підходить для організацій. Ви робите замовлення, роздруковуєте виставлений рахунок, оплачуєте його і телефонуєте нами для уточнення дати отримання замовлення.

 

Так само ми приймаємо оплату найпопулярнішими видами онлайн-платежів

 

 

Політика повернення

Даний документ містить інформацію про те, як Клієнт може отримати повернення грошових коштів у разі, якщо він не задоволений якістю обслуговування або з яких-небудь інших причин. Клієнт бере на себе зобов'язання ознайомитися з даною політикою перед оплатою будь-якого продукту або послуги на Ресурсах компанії bizator.

У разі задоволення вимоги про повернення Клієнт зобов'язується повністю видалити всі наявні копії Програмного забезпечення, грошові кошти за розробку якого були відшкодовані.

Програмне забезпечення bizator

Товари та послуги, придбані зі знижкою не підлягають відшкодуванню. В інших випадках клієнт має право попросити повернення протягом 30 днів після покупки.

Проект на замовлення

У разі, якщо проект був оплачений Клієнтом, сума повернення коштів залежить від того, на якій стадії реалізації знаходиться проект.

Якщо проект не переданий розробнику.

У цьому випадку повернення може скласти до 75% від повної суми платежу. 25% віднімаються для покриття витрат, пов'язаних з виплатою різних видів платіжних сервісів, комісій та оплати праці менеджера по оцінці вартості проекту.

Якщо проект переданий розробнику.

В даному випадку максимально можлива сума повернення буде оцінюватися фахівцями, які беруть участь в проекті. Дана сума не може перевищувати 75% від загальної суми платежу.

Програмне забезпечення bizator

Клієнт має право повернути гроші, витрачені на покупку програмного забезпечення, протягом 14 днів з моменту оплати.

Повернення грошей не може бути здійснений після того, як період повернення грошей закінчиться.

Як отримати відшкодування

Для того щоб зробити запит на повернення, Клієнту необхідно відправити запит на сторінці https://bizator.net/zvorotniy-zvyazok-bizator/. У запиті необхідно вказати номер і тип підтверджуючого документа про зроблене замовленні, за який Клієнт хоче отримати повернення. Клієнт також повинен вказати причину, по якій він бажає зробити повернення. Клієнт отримає відповідь повідомлення електронної пошти з рішенням про повернення протягом 1-2 робочих днів.