Способи оплати

26.02.2021

У bizator доступна гнучке налаштування кожного способу оплати. Ви можете підключити ваш інтернет-магазин до популярних систем онлайн-оплати або створити ручні способи оплати. Кожен спосіб оплати в bizator може мати індивідуальну надбавку до суми замовлення, назва, інструкцію, логотип та інші настройки, які налаштовуються з панелі адміністратора.

При використанні провайдерів електронних платежів (агрегаторів платежів) покупець може здійснити вибір потрібного йому способу оплати на сторінці оформлення замовлення інтернет-магазину або на сайті провайдера.

Сторінка "Способи оплати" дозволяє створювати, редагувати, вмикати / вимикати способи оплати вашого інтернет-магазину.

Розташування в панелі адміністратора:

Панель адміністратора → Верхнє меню → Адміністрування → Способи оплати

Всі активні способи оплати будуть доступні на кроці оплати при оформленні замовлення.

Щоб змінити положення способів оплати на сторінці оформлення замовлення, Ви можете просто перетягнути спосіб оплати за списком за лівий край.

 

Створення способу оплати

Пройдіть на сторінку "Способи оплати" в панелі адміністратора. Панель адміністратора → Верхнє меню → Адміністрування → Способи оплати Виконайте настройку. Натисніть кнопку + для створення нового способу оплати або на назву способу оплати для його редагування.

Налаштування способу оплати

Тут описані налаштування, які можна вказати при створенні способу оплати. Вкладка "Загальна" Загальні настройки є у всіх способів оплати. Назва  — з'явиться на сторінці оформлення замовлення. Процесор  — можна вибрати сторонній сервіс, агрегатор або шлюз для прийому платежів. Для кожного процесора...

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук