Створення якісної картки товару для проходження модерації

17.03.2021

Щоб створити якісну позицію яка буде конкурентна необхідно заповнити наступні дані:

 

 

 

 

Назва товарної позиції

Необхідно задати назву товару, для прикладу на скріншоті вказано правильне ім'я товару яке рекомендовано записувати (Тип товару + Бренд товару + (Артикул))

 

 

 

 

Артикул

Артикул позиції, це може бути ідентифікатор товару або вигадане значення. Воно необхідне для того що б товар можна було легко знайти в адмін панелі. Так само деякі товари люди шукають за каталожним артикулу товару. 

 

 

 

 

Категорія товару

Категорія до якої належить товар. Якщо ви не знайшли необхідної категорії під ваші товари, ви можете залишити заявку на додавання категорій за посиланням https://bizator.net/zayavka-bizator-net-uk/

 

 

 

 

 

Цені товару

Так само важливо вказати ціну. Ви можете вказати ціну товару по якій товар продається (Ціна) і ціну за якою товар продавався раніше (Рекомендована ціна)

 

 

 

 

Опис

У платформі є спеціальне поле де можна розписати особливості і переваги товарної позиції

 

 

 

 

Зображення

Вам необхідно прикріпити зображення до товару. Ви маєте можливість прикріпити більше одного зображення. Рекомендується використовувати зображення на білому тлі з мінімальними полями, або зображення в форматі PNG.

 

 

 

Характеристики

Для покупців важливо розуміти які характеристики у товарі, в даному прикладі Висоту стільця, Колір, Бренд товару, Країну виробника і тд. Якщо ви не знайшли необхідних характеристик для ваших товарів, ви можете залишити заявку на додавання характеристик за посиланням https://bizator.net/zayavka-bizator-net-uk/

Дані параметри у кожного товару індивідуальні але важливо заповнити 2 обов'язкових:

  • Бренд
  • Країна виробник

 

Після того як ви заповните дані, ви отримаєте якісну, привабливу і конкурентну картку товару, яка з легкістю пройде модерацію.

 

 

 

 

 

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук