Що продавати онлайн? 7 категорій товарів, які будуть популярні у 2021 році

11.02.2021

Тренд №1: зростає конкуренція в онлайн-торгівлі У пандемію трапився бум популярності онлайн-продажів, що очікувано підвищило конкуренцію. Новачкам на ринку складно конкурувати з великими маркетплейсами (онлайн-майданчик, на якому зібрана величезна кількість продавців). Вони не завжди можуть надати клієнту той рівень сервісу, до якого він звик.

Тренд №2: нова поведінка споживачів змінює сферу онлайн-торгівлі Через пандемію люди почали купувати в інтернеті те, що зазвичай не купували: харчові продукти, мило, медичні маски, антисептики та серветки. Покупці чекають, що їх замовлення виконають швидко і доставлять в зручний для них час. Тому продавцям нічого не залишається, окрім як підлаштовуватися під тенденції ринку – вводити нові позиції товарів і якісніше обслуговувати клієнтів. Популярність онлайн-продажів пожвавить і офлайн-торгівлю. Наприклад, можна буде спробувати продукт за допомогою доповненої реальності: створити дизайн-проєкт будинку або «приміряти» одяг через камеру смартфона.

Тренд №3: доставка стає конкурентною перевагою Покупці чекають свій товар якомога швидше, і тут зароблять більше ті продавці, які можуть організувати зручну і безкоштовну доставку. Shopify радить автоматизувати повернення товару і додати можливість самовивозу з точок продажів. Читайте також: Топ-5 гаджетів для саморозвитку

Тренд №4: вибудувати бренд вже складніше На думку Shopify, покупці шукають розв’язання своєї проблеми, а не товар від конкретного бренду. При цьому люди готові купувати у брендів з метою / місією. Самим брендам потрібно звернути увагу на оформлення своїх онлайн-майданчиків і персоналізовані пропозиції для клієнтів.

Тренд №5: утримати клієнта дешевше, ніж знайти нового Залучати нових покупців стає складніше і дорожче. Навіть налаштувати цільову рекламу свого продукту не так просто, адже Google та Apple ускладнили отримання доступу до призначених для користувача даних. Вигідніше утримувати постійних клієнтів і стимулювати їх купувати у вас більше.

Що будуть купувати у 2021 році

Попри перехід продажів в цифровий формат, у 2021-му не прогнозують покупки голосових помічників або елементів «розумного» будинку. В тренді будуть досить звичні нам товари.

1. Килимки для йоги

Попит на товари для тренувань будинку значно зріс під час пандемії й карантину. У квітні 2020 року запити «килимок для йоги» і «килимок для фітнесу» отримали 100 балів, що означає максимальну популярність в Google Trends. Після чого був невеликий спад, а зараз знову можна побачити активне зростання запиту.

2. Фітнес стрічки

Це ще один товар, який не займає багато місця і дозволяє тренуватися не виходячи з дому. Ще у 2018 році світовий ринок еластичних стрічок для фітнесу оцінювався в $712 мільйонів. Згідно Grand View Research, він покаже приріст у 12,4% протягом 2019-2025 років.

3. Засоби для дезінфекції

Пік продажу дезінфекційних засобів припав на березень – квітень 2020 року під час першого масового карантину. І весь рік попит на дезінфектори залишався високим. Цілком ймовірно, що використання антисептиків, антибактеріальних серветок та інших подібних засобів стане частиною рутини та у 2021 році.

4. Лаки для нігтів

Згідно Grand View Research, нові тенденції у сфері нігтьового дизайну привели до зростання ринку лаків для нігтів. До 2024 року очікується, що ціна ринку в цій сфері складе $15,6 млрд, при цьому щорічний приріст буде 9,5%. В Google Trends запити «лак для нігтів» і nail polish займали стабільно високі позиції протягом усього року.

5. Догляд для чоловіків

Косметика вже давно перестала бути виключно продуктом для жінок. З 2014-го по 2019-й попит на засоби для догляду за бородою виріс на 5,6%. Ринок товарів для чоловіків не обмежується засобами для гоління або маслом для бороди. Чоловіча косметика включає бальзами для губ, зволожувальні креми, засоби для очищення шкіри та інші товари.

6. Маски-плівки для обличчя

Як не дивно, хороші продажі обіцяють маски для догляду, а не медичні. Google Trends показує активне зростання за запитами peel-off mask і «маска-плівка». Якщо ввести такі ж запити на YouTube, можна зустріти англомовні відео з 4,4 млн переглядів і російськомовні з 1,6 млн.

7. Пляшки для води

Grand View Research прогнозує, що зростання продажів багаторазових пляшок для води буде дорівнювати 3,9% з 2019 по 2025 рік. Цей товар почали купувати, тому що люди частіше відмовляються від одноразового посуду і більше займаються спортом. Покупці шукають багаторазові пляшки для води, спортивні пляшки для води та пляшки з унікальним дизайном.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук